O MNIE

 

Dj Killer – Jarosław Kozłowski urodzony 18 grudnia 1991 roku w Sierpcu. Od najmłodszych lat interesował się muzyką. W wieku 16 lat po raz pierwszy wystąpił gościnnie w klubie, gdzie zagrał swojego pierwszego seta, tak zaczęła się jego przygoda z mixowaniem. Przez kilka następnych lat grał w radiach internetowych. W roku 2010 wziął udział w Konkursie Dj-skim, gdzie miał okazję zagrać swojego seta w klubie Sunday i zdobył Trzecie miejsce. W 2014 roku był exclusive rezydentem w Klubie Explosion Borkowo, gdzie dalej rozwijał swoją pasję.
Przełomem w jego karierze z mixowaniem było rozpoczęcie współpracy z renomowanym klubem Ibiza Klub w Gwiździnach w 2015 roku, gdzie został rezydentem i organizatorem wielu imprez, które na pewno zapadły w pamięci niejednego klubowicza.
W Polsce zasłynął z najbardziej rozpoznawalnych z największą oglądalnością live transmisji na fb „Niedzielne Granie na Spontanie u Killera”. Dzięki swojej pasji do muzyki znalazł sposób, aby co weekend umilać czas słuchaczom. Przez kolejne lata zdobywał szacunek i zaufanie ludzi i zaczął poszerzać swoje wyjazdy po całym kraju oraz poza granicami Polski.
W roku 2019 został rezydentem tematycznych imprez pod nazwą „Vixomania” w prestiżowym Klubie Energy 2000 W Katowicach. W roku 2019 został Exclusive Rezydentem w renomowanym klubie Protector w Uniejowie.
Jest twórcą oraz współtwórcą wielu rozpoznawalnych utworów w Polsce takich jak m.in. „See About It”, „Ready Or Not” , „Madafakin” oraz miał okazję współpracować z wysokiej klasy Djami i producentami muzycznymi.